#1 2007-09-14 11:09:52

NIMESIL

Master

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 26
Punktów :   

sojusznicy.

wiem ze moze dla niektórych wydać sie to głupie ale chciałbym o określenie pewnych zasad.

jesteśmy w różnych sojuszach i co w przypadku znalezienie bunkra jednego z członków sojuszu np. mojego.

milczymy w stosunku do niego ???

zezłomowanie swojego nie wchodzi w rachube ale inne uczestnicy tego projektu mogą być zainteresowani bunkrem .

Offline

 

#2 2007-09-14 11:37:08

Kill

Administrator

Skąd: /\/\yszk0vv
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 234
Punktów :   
WWW

Re: sojusznicy.

hehe wiedzialem ze ktos o to spyta! Jesli chodzi o mnie to ja na swoj sojusz i aBon nie polece ale jesli ktos z was znajdzie u mnie bunkier w sojuszu to niech go przeora - za glupote sie placi (taka moja dewiza).

Offline

 

#3 2007-09-14 16:13:59

Feanor

Master

Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 31
Punktów :   

Re: sojusznicy.

ja tam jeden bunkierek z BoNu mam namierzony hyhyhyhy
chyba ze wicher bedzie szybszy ;/

Offline

 

#4 2007-09-14 17:24:58

Cyrax

Master

2284974
Skąd: Bdg
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 136
Punktów :   

Re: sojusznicy.

no dokładnie na swoich też nie lecę zresztą jak każdy chyba

nio i zgadzam się z Kill'em każdy prędzej czy później się przekona, że każdy bunkier jest do rozjechania, to tylko kwestia czasu..


--==  Najpierw jet życie, potem walka, później śmierć a potem nic..  ==--

Offline

 

#5 2007-09-14 17:53:35

Kautilia

yYy

Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 100
Punktów :   

Re: sojusznicy.

Kill napisał:

hehe wiedzialem ze ktos o to spyta! Jesli chodzi o mnie to ja na swoj sojusz i aBon nie polece ale jesli ktos z was znajdzie u mnie bunkier w sojuszu to niech go przeora - za glupote sie placi (taka moja dewiza).

eshhhh. Kilka razy Ci mówiłem spisz te zasady co Ci podyktowałem bo więcej będzie takich pytań a nie spamujesz na chatbox'ie

kto ma skana kogos z naszych sojuszy to nie pisze na ogólnym tylko na pw albo gg.

Kill, zrób listę osób wraz z sojuszami w jakich są i temat z położeniem naszych planet, wtedy wiadomo kogo liczyć na potencalny lot.

Ty rzuciłeś pomysł więc do roboty bo ja nie mam czasu...i chęci

Edit: widzę że jednak wziąłeś się do roboty więc zwracam honor (częściowo bo to jeszcze nie wszystko )

Ostatnio edytowany przez Kautilia (2007-09-14 17:56:50)

Offline

 

#6 2007-09-14 19:22:18

Kill

Administrator

Skąd: /\/\yszk0vv
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 234
Punktów :   
WWW

Re: sojusznicy.

Kautilia napisał:

Kill, zrób listę osób wraz z sojuszami w jakich są i temat z położeniem naszych planet, wtedy wiadomo kogo liczyć na potencalny lot.

Ty rzuciłeś pomysł więc do roboty bo ja nie mam czasu...i chęci

Koo moonow juz sa a planet sobie darujemy. Co do sojuszy to utworzylem specjalne pole niech kazdy wpisze w nie tag swojego soja!!

A tak poza tym to ty zawsze chciales byc dyplomata i rzecznikiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zzl.pun.pl www.g087dca.pun.pl www.simpsons.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.genealogia.pun.pl